
Etterprogram Buenos Aires
Legg til en ekstra natt, og opplev sjarmen av Buenos Aires
- Utvid ferien i Sør-Amerika med Hurtigruten
- Overnatting i en populær by
- Guidet tur med buss gjennom Buenos Aires
- Nyt deilige lokale bakverk
-
Destinasjoner
Sør-Amerika
-
Årstid
Tilgjengelig hele året
-
Varighet
2 dager
-
Minimum antall passasjerer
10
-
Bestillingskode
BUEPOST22, BUEPOST23
-
Fra
kr 13 194
Planlagt reiserute førprogram
Dag 1: Ilandstigning/Buenos Aires
Velkommen til Buenos Aires! Etter ilandstigning starter en panoramatur gjennom Buenos Aires, som avsluttes på hotellet i tide for innsjekking. Du vil se de viktigste høydepunktene i den pulserende argentinske hovedstaden, som også kalles «Sør-Amerikas Paris». Stopp underveis for å nyte deilige empanadas (typiske bakverk/paier).
Innsjekking på hotellet. Du har resten av dagen på egenhånd til å utforske de mange sidene ved Buenos Aires. Middag på egenhånd og overnatting.
Dag 2: Buenos Aires/avreise
Frokost på hotellet markerer avslutningen på etterprogrammet
Merk at rekkefølgen på severdighetene kan variere.
Praktisk informasjon
Inkludert:
Prisen inkluderer én natt i Buenos Aires inkl. frokost, transport fra Buenos Aires Cruise Terminal til hotellet, panoramatur i Buenos Aires med snacks og én drikke, engelskspråklig lokal guide
Ikke inkludert:Middag og drikke.
Merknader/krav:
-
Denne turen er tilgjengelig som et etterprogram i kombinasjon med sjøreiser som avsluttes i Buenos Aires.
-
Turen kan passe for gjester med begrenset mobilitet på forespørsel.
-
Hvis minimum antall deltakere ikke nås, forbeholder vi oss retten til å avlyse turen inntil seks uker før avreise.